5 ورزش برای بالا بردم کیفیت روابط جنسی مردان | ورزشهای مردونه و جنسی (ورزش و رابطه جنسی)

https://bayanbox.ir/view/3717281153752798321/%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86.jpg

خبر خوب و حیرت آور برای شما آقایان این است که حتی انتخاب نوع فعالیت های ورزشی از طرف شما به اندازه قابل توجهی می تواند برای داشتن بدن ایده آل و بالابردن کیفیت رابطه جنسی با همسرتان مفید و موثر باشد. اگر دوست دارید بدنی ایده آل و رابطه ای همسر پسند داشته باشید با این پست از big20.ir همراه شوید.

 

جدید: 6 روش فوق العاده موثر برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان


به غیر از قرص ویاگرا ، فعالیتهای ورزشی منظم می توانند درمان عالی برای بهبود دادن زندگی جنسی یک مرد باشد. ورزش کردن خیلی برای سلامتی شما مفید است. اما آیا اینو می دانستید که فعالیت های ورزشی انجام شده در باشگاه می تواند به شما کمک کند تا زندگی جنسی بهتری داشته باشید؟
دکتر پیت مک کال ، متخصص فیزیولوژی و مربی شخصی در انجمن آمریکایی فعالیت ورزشی (ACE) می گوید: [ 3 تا 4 بار ورزش کردن در هفته می تواند کمک شایانی به تکنیک جنسی، انعطاف پذیری و مقاومت شما نماید ].


بهترین ورزشهایی که رابطه جنسی مردان را متحول می کنند کدامند؟ دکتر مک کال پنج فعالیت ورزشی زیر را توصیه می کند:


1- ورزش وزنه برداری
تمرینات قدرتی می تواند آن چیزی باشد که پزشکان برای زندگی جنسی شما دستور داده اند. مک کال می گوید: دلیلش: وزنه برداری باعث فزایش تولید تستوسترون می شود که پیش نیاز اولیه برای تحریک جنسی مردان به شمار می رود..

وی توصیه می کند تا وزنه برداری با تعداد تکرار 10 مرتبه تا مرز خستگی (زمانی که خسته می شوید و برای حرکت بعدی توان ندارید) کامل ادامه یابد. برخی از مطالعات نشان می دهند که فعالیت ورزشی شدید و کوتاه مدت مانند وزنه برداری با سطوح افزایش یافته تستوسترون همراه است. برای ارتقای زندگی جنسی خود ، تمریناتی مانند (دراز نشست و شنا سوئدی را انجام دهید.) این فعالیت های ماهیچه ساز هستند و با تقویت شانه ها ، سینه و عضلات شکم به شما کمک خواهند کرد تا رابطه جنسی بهتری و طولانی تری را تجربه نمایید. از آنجایی که ماهیچه های بالا تنه ،در حین مقاربت جنسی مورد استفاده قرار می گیرند، لذا تقویت این قسمت از بدن می تواند مقاومت و استقامت فرد را افزایش دهد.

2- مجموعه ورزش های کگل (Kegels)
انجام ورزشهای کگلی (کگل مگل) فعالیت جنسی مناسب برای مردان نیز است. زیرا این فعالیت ها می توانند به استقامت و کنترل کمک نمایند ((از طریق تقویت ماهیچه های PC یا عانه ای که به شما اجازه می دهند تا جریان خروجی ادرار را متوقف کنید)).

این نوع ورزش (ورزش کگل) که به افتخار دکتر آرنولدکگل به این نام خوانده می شود، باعث تقویت ماهیچه های کف لگن شده و در نهایت تجربه مقاربت بهتری ایجاد می کند. مک کال می گوید: «مردان می توانند با استفاده از حرکاتکگلاز طریق انقباض این ماهیچه ها پیش از ارضاء شدن، انزال خود را دچار تاخیر نمایند».
برای انجام کگل ، هنگام خروج ادرار از خروج آن جلوگیری نمایید تا با  ماهیچه های PC خود آشنا شوید. سپس در هر زمان و مکانی با منقبض کردن این ماهیچه ها می توانید ورزش هایکگلرا انجام دهید. به این گونه که برای 10 ثانیه عمل انقباض را انجام داده و سپس استراحت کنید و هر چه می توانید این  فعالیت را تکرار کنید.


3-ورزش یوگا
آیا می خواهید زندگی جنسی خود را با حالات جدید مقاربت و نزدیکی (پوزیشن های جذاب و ابداعی توسط شما) متحول نمائید؟ با تمرینات یوگا خواهید توانست رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید. یوگا این امتیاز را به شما می دهد تا در حالت های خلاقانه جدید قرار بگیرید و بیشترین  لذت جنسی را از مقاربت با همسرتان ببرید.

مک کال می گوید: +یوگا به انعطاف پذیری شما  کمک می کند که می تواند منجر به رابطه جنسی بهتر شود+. برخی از متخصصان می گویند تمرینات یوگا ، استقامت شما را هنگام نزدیکی با افزایش میزان انرژی، بهبود می بخشد. زود خسته نی شودید و دیر ارضا می شودید.

مک کال حالاتی از یوگا را توصیه می کند که به تقویت و رشد ماهیچه های لگن مردان می پردازد مانند حالت کمان ، حالت طاووس << که تعادل ساعد و آرنج نیز نامیده می شوند>>  و ایستادن بر روی شانه. اینها خیلی مفید هستند. سعی کنید در هفته دوبار این حرکت ها را انجام بدهین.

4- ورزش پیاده روی سریع
در مطالعه معروفی که بر روی 31000 مرد با سن بیشتر از 50 سال انجام گشت ، محققان هاروارد دریافتند که فعالیت های هوازی باعث افت 30 درصدی خطر اختلال در نعوظ می شود. به طور مشخص و تعیین شده، بر اساس مطالعه ای دیگر ، فعالیت هوازی که حداقل 200 کالری در روز انرژی می سوزاند (معادل پیاده روی سریع به میزان 2 مایل) به طور چشمگیری می تواند خطر اختلال در نعوظ را کاهش دهد. علت آن هم: افزایش گردش خون هست.

تصور بر این است که پیاده روی سریع می تواند به درمان اختلال در نعوظ ، از طریق بهبود گردش خون کمک کند. مک کال می گوید: (پیاده روی کردن سریع ، دویدن و سایر فعالیت های هوازی ، به همان دلیلی که از حمله های قلبی جلوگیری می کنند ، به زندگی جنسی شما نیز کمک می کنند. این نوع فعالیت ها، رگهای خونی شما را پاک نگه می دارد.)

نتیجه ی مطالعات بر روی پیاده روی سریع: نعوظ طولانی تر و قدرتمندتر.(سفت شدن آلت و راست شدن و شق شدگی مطلبو آلت تناسلی. همچنین فعالیت های شدید مانند پیاده روی سریع و دویدن، باعث ترشح اندورفین ها شده و آرامش شما را افزایش می دهد. این امر می تواند عملکرد جنسی شما را در اتاق خوابتان بهبود بخشد.


5- ورزش شنا برای بهبود روابط جنسی
در مطالعه انجام شده دیگر در هاروارد بر روی 160 شناگر زن و مرد ، شناگر هایی که در دهه ششم زندگی خود به سر می برند زندگی جنسی قابل مقایسه با دهه چهارم را گزارش کرده اند. از آنجایی که فعالیت جنسی می تواند به صورت یک کنش مقاومتی باشد ، شنا کردن در مسافت طولانی می تواند توان کلی شما را به شدت زیادتر کند.

مک کال می گوید: ( شنا کردن به میزان حداقل 30 دقیقه ، 3 مرتبه در هفته استقامت جنسی شما را بالا می برد». شنا کردن یک فعالیت عالی برای  کم کردن وزن به شمار می رود که در نهایت رابطه جنسی لذت بخش تری را برای شما به ارمغان می آرود.

مطالعه تصادفی و سینگل بلایند (که در این نوع مطالعه فرد مورد آزمایش از ماهیت آن بی خبر است) انجام شده بر روی 110 مرد چاق مبتلا به اختلال در نعوظ نشان داد که کاهش 10 درصدی وزن در یک سوم موارد به بهبود زندگی جنسی آنها کمک بزرگی می کند.

پس این را بدانید که شنا کردن باعث از دست دادن چربی اضافی بدن و ایجاد عضلات شکم شده (مثلا سیکس پک) و شما را  به عنوان یه شوهر نامبروان و سوپرلاکچری، جذاب تر جلوه می دهد و نتیجه آن طبیعتا رابطه جنسی بهتر با همسر تان می باشد. رابطه ای که به یادماندنی تر خواهد بود.
بسیار متشکرم از توجه شما همراهان عزیز. در پایان تمنا دارم که تلاش کنید برخی از (یا همه ی)  فعالیت هایی که در بالا اشاره کردیم را انجام داده تا تکنیک جنسی ، استقامت و انعطاف پذیری تان بهبود یابد. همسر شما با توان جنسی تان تحت تاثیر  قرار خواهد گرفت. در ضمن به عنوان یک اثر جانبی ، سالم تر شده و تناسب اندام بهتری پیدا خواهید کرد.

 

 

 

 

ورزش مردانه،ورزش مردانه در خانه،ورزشی مردانه،مردان ورزش کگل،ورزشی مردانه کفش،ورزش کگل مردان آپارات،ست ورزش مردانه،ورزش کگل مردان چیست،ورزش مرد عنکبوتی،ورزش ایروبیک مردان،ورزش صبحگاهی مردان،ورزش ایروبیک مردانه،ورزشی ادیداس مردانه،ورزشی اسپرت مردانه،ورزش تناسب اندام مردان،فیلم ورزش ایروبیک مردان،دانلود ورزش ایروبیک مردان،ورزش بوکس مردانه،ورزش بازیگران مرد،ورزش کگل برای مردان چیست،تاثیر ورزش بر مردان،ورزش و باروری مردان،ورزش برای باروری مردان،درمان زود انزالی مردان با ورزش،ورزش پیلاتس مردان،ورزش آمادگی جسمانی مردان،ورزش کگل در مردان،ورزش های رزمی مردان،ورزش برای لاغری ران مردان،ورزش زومبا مردانه،ورزش و سلامت مردان،ورزشی شلوارک مردانه،ورزش برای لاغری شکم مردان،ورزش صورت مردانه،ورزش صبحگاهی مردانه،ورزشی مرد عنکبوتی،ورزش های مرد عنکبوتی،عکس ورزش مردان،ورزش فیتنس مردان،ورزش فیتنس مردانه،ورزش های فیتنس مردان،ورزش قویترین مردان،ورزش کگل مردان،ورزش کبدی مردان،ورزش کگل مردانه،مرد ورزشکار،ورزش کگل مرد،ورزش گروهی مردانه،ورزش لاغری مردان،ورزش لباس مردانه،ورزشی لباس مردانه،ورزش کف لگن مردان،ورزش برای لاغری مردان،ورزش های لاغری مردان،ورزش هایی برای لاغری مردان،ورزش نینجا مردان،ورزش های مردانه،ورزش یوگا مردانه،ورزش trx مردانه،

تمرینات ورزشی برای بهبود رابطه جنسی راههای افزایش لذت جنسی رابطه جنسی حرکات ورزشی برای افزایش لذت ... فرنولوم,نقش فرنولوم,فرنولوم در لذت جنسی مردان ...
تغییر تصور فرد از بدن خود به واسطه ورزش نیز می تواند تاثیرگذار باشد. مردان و زنانی که ورزش می کنند، خود را از نظر جنسی مطلوب تر می بینند که همین منجر به رابطه ...

ورزش و زناشویی و ورزش های مناسب برای تقویت رابطه زناشویی و تقویت قوای جنسی ... یک تمرین جنسی عالی برای زنان و مردان است که با تقویت شخصی شما، استقامت و ...تقویت قوای مردانه و تمرینات ورزشی برای افزایش قوای جنسی مردان و تقویت انعطاف پذیری و قدرت بدن مردان در رابطه جنسی در نمناک.

- مردان می‌توانند از طریق تمرینات ورزشی، قوای جنسی خود را تقویت کنند. ... زمان بیشتری می‌توانید در رابطه جنسی فعال باشید و به اوج قوای جنسی ...
- رابطه جنسی در مبتلایان به آرتروز و روماتیسم با چه مشکلاتی همراه است؟ ... و مدت زمان تمرینات به صورت مداوم، همراه است با کاهش میل جنسی در مردان.
رابطه جنسی بهتر با تمرینات ورزشی | تمرینات ورزشی کاردیو | تمرینات ورزشی ... از آنجایی که میزان نعوظ در مردان، بستگی به خون‌رسانی به آلت تناسلی‌شان دارد، ...
- تاثیر ورزش بر روابط جنسی | ورزش کردن بصورت منظم و داعمی در واقع یک ... گرفته است، در یکی از این تحقیقات مردان میان سالی که فعالیت بسیار ...
برای داشتن یک زندگی جنسی عالی، فیزیوتراپ ها 5 حرکت ورزشی را توصیه می کنند. البته این ورزش ها بیشتر برای مردان طراحی شده است، اما زنان نیز می توانند برای ...
انجام برخی تمرین های فیزیکی لذت رابطه ی جنسی را برای هر دو طرف به میزان زیادی افزایش می دهد .هرگونه فعالیتی که ... نعوذ قوی تر برای مردان و لذت بیشتر برای زنان.
- چند ورزش برای داشتن رابطه جنسی بهتر PACIFIC SUN by Nicolai Heidlas Music https://soundcloud.com/nicolai-heidlas Creative Commons ...
- این ورزش همچنین کالری‌های اضافی را می‌سوزاند و از اضافه وزن می‌کاهد (اضافه وزن و چاقی دشمن میل جنسی است). در ضمن ورزش شنا مردان چاقی که به ناتوانی ...
- ممکن است شما بخواهید از طریق ورزش به تقویت قوای جنسی خود کمک کنید، اما شما می توانید تناسب اندام ... کگل یکی از بهترین تمرینات برای رابطه جنسی است. ... برنامه تمرینی عضله کف لگن به شکل خصوصی برای مردان انجام می شود.
رابطه ورزش و سلامت جنسی. ورزش آثار مفید متعددی در حفظ و ارتقای سلامت جنسی مردان دارد. بررسی‌ها نشان داده‌اند مردانی که به‌طور منظم ورزش می‌کنند، به علت خون‌رسانی ...
- رابطه جنسی در تمرینات ورزشی - آیا رابطه جنسی و یا خود ارضایی بر روی ... هر زمانی که یک مرد به ارگاسم می‌ رسد ، مقداری روی در مایع منی رها می‌ شود.
ورزش و تمرینات بدنی می تواند تاثیر مثبتی روی بهبود رابطه جنسی بگذارد. ریچ ویل، متخصص فیزیولوژی، در این باره گفت مردان و زنان با انجام تمرینات ورزشی می ...
طبق گفته آقای ریچ ویل زنان و مردان می توانند با انجام این ورزش ها رابطه جنسی ... به گزارش تکناز:گرم کردن بدن با حرکات ورزشی قبل از رابطه جنسی بسیار موثر می ...
تقویت نعوظ با ورزش شامل انجام تمرینات کگل برای مردان می باشد. تمرینات کگل برای مردان باعث تقویت عضلات کف لگن شده و می تواند به کنترل ادرار، تقویت مثانه و ...
- فعالیت ورزشی که مردان برای داشتن رابطه جنسی بهتر می‌توانند انجام دهند به غیر از داروهای جنسی، فعالیت ورزشی منظم می‌تواند بهترین درمان برای ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
آخرين مطالب
Designed By big20.blog.ir Copyright © 2020